Aneta Szczepańska

Urodziłam się 12/03/1984 w Bartoszycach

W roku 2004 emigrowałam do Anglii gdzie spędziłam 10 lat pracując min. jako Ekspert ds. Obsługi Klienta, Regionalny Manager Sprzedaży. Wszechswiat od początku mial dla mnie nietuzinkowy plan na życie, emigracja, małżeństwo z Hindusem i ślub w Indiach na ponad 1000 osób, liczne podróże do różnych zakątków świata wzbudzały coraz większą chęć odkrywania nowych kultur.

Powrót do Polski okazał się kolejnym szalonym zwrotem akcji w moim życiu, Ta historia nadal trwa...

 

Malowanie od zawsze było moją pasją. Na długo o niej zapomnialam, zajęta życiem, rodziną, prowadzeniem firmy nie mogłam odnaleźć w sobie dodatkowej energii do tworzenia. Jakiś czas temu moje życie zmieniło kierunek, potrzebowałam wyciszenia, powrotu do pasji która doda mi siły. Zaczęłam malować i odrodziła się we mnie dusza która od dawna była uśpiona.

 

AYU ART powstało z miłości do tworzenia, do wyrażania emocji poprzez kolory. Ogromna wrażliwość na barwy i ich oddziaływanie na człowieka wzbudza we mnie poczucie spełnienia. Chcę poprzez swoje obrazy pozwolić innym na wyrażanie siebie.

AYU to w języku Javanese piękny,

 

AYU to również dla mnie skrót ot Ayurveda.

„Ajur” (āyur) to słowo z sanskrytu oznaczające życie. Jest to również synonim „siły życiowej”, czyli prany (prāna). Jedną z podstawowych cech prany jest to, że zawsze jest ona w ruchu – nigdy nie jest statyczna.

Staram się aby moje prace oddawały właśnie ten ruch, każdy obraz tworzony jest z wnętrza, z emocji i pragnień, te natomiast odzwierciedlone na płótnie mają ogromne pokłady energii. Tworząc oddaję się w pełni prowadzącej mnie sile, to niewiarygodne uczucie spełnienia, gdy odbiorca dokładnie odczuwa to co moja podświadomość chciała wyrazić.

 

Moja pasja to abstrakcja, gra kolorów poprzez którą wyrażam emocje. Każdy mój obraz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Przy zamówieniach indywidualnych pracuję z inwestorem, na każdym etapie tworzenia dzieła od pomysłu do ostatniego muśnięcia pędzlem klient ma wgląd na to co dzieje się z jego obrazem.

 

Pierwszy etap to wywiad, rozmawiamy poznajemy się, poznaję wnętrze w którym ma wisieć obraz, ustalamy kolorystykę, rozmiar, styl i przekaz jaki ma za soba nieść dzieło. Ustalamy cenę, podpisujemy umowę i zabieram się do najprzyjemniejszej części - tworzenia. W trakcie procesu powstawania dzieła, inwestor otrzymuje ode mnie, filmy i zdjęcia, ma wgląd w to co tworzę. Każdy obraz ma swoj indywidualny numer i certyfikat autentyczności, jest sygnowany i zabezpieczony tak by mógł cieszyć przez lata. Dostawa to już wisienka na torcie, jeśli jest taka możliwość staram się każdy dostarczyć osobiście tak by dodatkowo przekazać piękną kreatywną energię jaką mam w sobie.  

Obrazy 

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

Więcej prac i filmów na  

 

Więcej informacji na temat warsztatów

 

Kontakt

Aneta Szczepańska

Adres pracowni: Ul. Piłsudskiego, Legionowo

 

Tel: 731 601 435

email: AyuArtAneta(at)gmail.com

All images and content © Aneta Szczepanska 2019. All rights reserved

  • Facebook - Czarny Krąg
  • Instagram - Czarny Krąg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now